Ubytování U Jeřábků

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Gorkého 8, Mikulov 69201

Ubytování U Jeřábků sídlí v okrajové části města Mikulova, na hranici CHKO Pálava pod kopcem Turold, cca 10 minut od centra. Jednopokojový apartmán nabízí pohodlné ubytování pro 2 osoby s možností jedné přistýlky. K vlastnímu vaření slouží plně vybavená kuchyňka. Příjemné posezení poskytuje terasa vybavená zahradním nábytkem. Na zahradě lze grilovat různé pochoutky. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo v garáži.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování U Jeřábků On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový apartmán s přistýlkou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování U Jeřábků Pokoje

V jednopokojovém apartmánu jsou 2 postele a možnost rozložit 1 přistýlku. Apartmán má vlastní vstup. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou, varnou konvicí, dvouplotýnkovou varnou deskou, televizí a ledničkou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a WC. Zapůjčit lze dětskou cestovní postýlku. Apartmán disponuje bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Ubytování U Jeřábků Gastronomie

Apartmán má ve svém vybavení kompletně zařízenou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Na zahradě lze grilovat různé pochoutky. Restaurace a obchod s potravinami jsou vzdáleny 0,5 km od ubytování.

Ubytování U Jeřábků Recepce

Čas příjezdu: od 17:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování U Jeřábků Okolí

Pálavské vrchy a CHKO Pálava skýtají široké spektrum možností na výlety, ať už pěší nebo cyklistické. Mezi nejoblíbenější turistické zajímavosti patří Vodní dílo Nové Mlýny, Lednicko-Valtický areál, mikulovský zámek, muzeum v Dolních Věstonicích, přírodní rezervace Svatý kopeček, zříceniny Dívčí hrad a Sirotčí hrad, Jeskyně Na Turoldu a další zajímavá místa.

Ubytování U Jeřábků

Gorkého 8, Mikulov
Zobrazit celou mapu